FUGALI MANTOLAMA

FUGALI MANTOLAMA

Fugalı ısı yalıtım kaplamaları 6 çeşit kimyasal ve çeşitli minerallerden oluşmakta ve zor hava şartlarına dayanımları yüksek olduğundan olumsuz hava koşullarından etkilenmemekte dolayısıyla EPS yalıtım levhaları üzerinde yüksek dayanıklılık sağlamaktadırlar. 
Fugalı mantolama kaplamaları 2 farklı metotla uygulanabilmekte ve konutlarınıza değer katmaktadırlar.
1- Dış cephe yalıtımında kullanılan levhalar (EPS,XPS vb..) duvara aşağıdan yukarıya kadar tespit edilir, fuga kanalları istenilen bölgelere özel kesim aletleri ile açılır ve alüminyum fuga profilleri yerleştirilir.
2- Özel olarak imal edilmiş fuga profilleri mantolama levhaları ile birlikte uygulanır, kesim işlemi yapmaya gerek yoktur. Birinci yöntemden daha hızlı uygulanabilir, birleşim yerlerinde ısı köprüsü oluşturmaz.
 
Isı yalıtım sektöründe yaptığı kaliteli uygulamalar ile liderliğini koruyan Kuryapı, ısı yalıtım uygulamaları dışında müşterilerine sağladığı ek hizmetlerle de çevresine değer katmaktadır. Güçlü tedarikçi ağı ile geniş bir yelpazede ek uygulama hizmeti veren Kuryapı, yenilikçi kimliğiyle dünya ve Türkiye’deki trendleri takip ederek müşteriye özel çözümler sunmaktadır.